- PIERRE CARDIN

Цена
€40 39 / 79 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: телешка естествена кожа. Размери: дължина 110 см, широчина на колана: 4 см. Предлага се в луксозна кадифена торбичка с логото на Pierre Cardin.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Тъмнокафяв |
| Дължина (cm) | 110 см |
| Широчина (mm) | 35 |
| Тип катарама | Класическа катарама |
| Материал на катарамата | Месинг |
| Стил | Официален |
| Двулицев | Не |
| Подаръчна кутия | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Колан Pierre Cardin тъмно кафяв с ретро катарама – 110 см
Подобрете стила си с този премиум кожен колан в тъмно кафяво от Pierre Cardin. Изработен от естествена кожа и с отличителна ретро катарама, той придава нотка на класическа елегантност на всяко облекло.
Ключови Предимства
- Естествена кожа — Издръжлива и придобива красива патина с времето.
- Ретро дизайн на катарамата — Уникална катарама в ретро стил, която отличава визията ви.
- Идеална дължина — 110 см дължина пасва удобно на повечето размери на талията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Тъмнокафяв |
| Дължина | 110 см |
| Тип катарама | Класическа катарама |
| Материал на катарамата | Месинг |
| Стил | Официален |
Какво има в кутията
- 1 x Колан Pierre Cardin
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





